Kontakt

Kontakt for Norge


TriMax as
Postboks 167
2026 Skjetten
Telefon: (+47) 648 31920
E-post: post@trimax.no


Google+ | LinkedIN | YouTube


 
Fredrik Sjöbeck
Chief Technical Officer / Founder
Sweden / Global
(+46) 0411 - 23 66 90
fredrik.sjobeck@geometrasoftware.com

 
Marco Skrinjar
Chief Executive Officer
Sweden / Global
(+46) 0411 - 23 66 90
marco.skrinjar@geometrasoftware.com
 
Martin Wikerud
Account Manager
Sweden / Global
(+46) 0411 - 23 66 90
martin.wikerud@geometrasoftware.com
 
Tommy Brede
Account Manager
Norway
(+47) 64 83 19 24
tb@trimax.no

 
Eddie Johansen
Account Manager
Denmark
(+45) 36 99 01 14
eddie.johansen@geometrasoftware.com
 
Harro Peetoom
Account Manager
Netherlands
(+31) 20 26 26 390
harro.peetoom@geometrasoftware.com
 
Martin Tkacs
Account Manager
United States
+1 (954) 348-7338
martin@geometra.us

 
Tommy Kopperud
Account Manager
Norway
(+47) 64 83 19 25
tk@trimax.no

 
Niklas Sturfelt
Engineer
-
niklas.sturfelt@geometrasoftware.com

 
Jonas Ershag
UI / Engineer
-
jonas.ershag@geometrasoftware.com
 
Patrik Glendell
Engineer
-
patrik.glendell@geometrasoftware.com
 
Helene Forsberg
Admin / HR
Sweden / Global
(+46) 0411 - 23 66 90
helene.forsberg@geometrasoftware.com
 
Iris
Chief Security Officer
-
noreply@geometrasoftware.com

Mengdeberegning

Mål direkte på PDF-tegninger og få ut mengdene til din kalkyle.

Les mer   >

Projekthåndtering

Denne modulen kommer senere

Arbeidsmiljøplan

Denne modulen kommer senere


Få en gratis 14-dagers testlisens. Klikk her